fbpiksel

Kategorie

Producenci

Marki Jest 4 marek

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Ceramica Dell'Arte

  Ceramica Dell' Arte - jest jedną z wiodących marek na rynku polskim. Znalazła swoje stałe miejsce w segmencie wyrobów ekskluzywnych. Wyroby sygnowane marką Dell' Arte są chętnie wybierane przez klientów indywidualnych oraz inwestorów i architektów na terenie Polski i Europy. Oferta firmy to płytki ceramiczne, gresowe oraz modne i poszukiwane mozaiki szklane i kamienne.
 • Ceramstic

  Ceramstic - Piękny wystrój wnętrza bez plamy. Dobra aranżacja wnętrza to kwestia, która spędza sen z powiek wielu osobom, właśnie urządzającym mieszkanie. Aby efekt końcowy mógł być piorunujący, trzeba odpowiednio dobierać materiały. Trwałe, a zarazem efektowne elementy dekoracyjne i wykończeniowe najlepiej kupować u sprawdzonych producentów. Firma Ceramstic proponuje swoim klientom najwyższej jakości produkty, idealne zarówno do urządzania wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

 • Dunin

  Dunin – materiały dekoracyjne na miarę Twoich potrzeb. Sekretem udanej aranżacji wnętrza jest wybór właściwych materiałów dekoracyjnych. To od nich bowiem w dużej mierze zależy, jak będzie wyglądał efekt końcowy. Czasem najlepsze produkty wbrew pozorom znajdują się na wyciągnięcie ręki. Firma Dunin skupia się na wytwarzaniu materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych, a także odpowiada za ich projekty.

 • Midas

  Midas – dla piękna Twojego domu. Ostateczny wygląd wnętrza zależy od tego, jak zostanie wykończone i udekorowane. Żeby nie żałować pochopnie podejmowanych decyzji, warto już na początku zaopatrzyć się w najwyższej jakości materiały. Bardzo często zdarza się, że wcale nie trzeba szukać daleko. Główną działalnością firmy Midas jest przygotowywanie produktów, idealnych do tworzenia spójnych aranżacji wnętrz oraz ich dekorowania.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów