fbpiksel
Dell'Arte Waving Snow matt Zobacz większe

Płytka Dell'Arte Waving Snow matt 30x90cm

Płytka ceramiczna

Nowy produkt

Cechy:  

Płytka ceramiczna, rektyfikowana.

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 5 płytek tj. 1,35m2.

Dostępne w rozmiarach: 30x90cm.

Więcej szczegółów

128,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Płytka o rzeźbionej powierzchni, przypominającej fale morskie. Kształt płytki to duży prostokąt, o wymiarze długiego boku równym 90 cm.

Dostępna w kolorze białym i wykończeniu błyszczącym oraz matowym, jak też w kolorze czarnym błyszczącym.

Płytki można zestawiać razem w dowolnych kombinacjach, łącząc oba kolory, oba wykończenia powierzchni, układając płytki poziomo lub pionowo. 

Odpowiednie do każdego typu wnętrza i do każdego rodzaju mebli czy dodatków. W nowoczesnych pomieszczeniach podkreśla modernistyczny styl, w klasycznych wnętrzach dopasowuje się do eleganckiego stylu.

Płytka sprawdza się we wnętrzach prywatnych i we wnętrzach o przeznaczeniu handlowym, usługowym czy biurowym.        

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu.

Płytka ścienna w wykończeniu matowym oraz połysku,nadająca się na sciany do wszystkich pomieszczeń, łazienek jak również salonów.
Charakteryzuje się wyjątkową czysta bielą i pięknym połyskiem.

Przeznaczona dla klientów ceniących wysoką jakość za przyzwoitą cenę.

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek ekskluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell nie ma sobie równych.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Related articles on blog