fbpiksel

Płytka Dell'Arte Snow Połysk 30x60cm

Płytka ceramiczna

Nowy produkt

Cechy:  

Płytka ceramiczna, rektyfikowana.

Sprzedaż w pełnych opakowaniach. Opakowanie zawiera 7 płytek tj. 1,08 m2.

Dostępne w rozmiarach: 30x90 cm.

Więcej szczegółów

75,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Ponadczasowa biała płytka, w postaci mniejszych lub większych prostokątów. Wykończenie matowe oraz błyszczące.

Tego typu produkt wpasowuje się idealnie w każde wnętrze, niezależnie czy jest to pomieszczenie o przeznaczeniu prywatnym, handlowym czy też usługowym. We wnętrzu klasycznym płytka ta dodaje ścianom spokojnej elegancji, natomiast w nowoczesnym podkreśla minimalistyczny styl, lub designerski wygląd pomieszczenia.

Pięknie wygląda zarówno wersja o błyszczącej powierzchni, jak i o satynowej. Można równie dobrze zastosować na jedną ścianę pomieszczenia płytkę błyszczącą, a na drugą matową, można zrobić pas z matowych płytek na ścianie błyszczącej, lub układać obie wersje naprzemiennie. Płytki  można umieszczać na ścianach ułożone w pozycji pionowej lub poziomej. Uniwersalny wygląd płytki pozwala na jej łączenie z dowolnym rodzajem mozaiki.

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu. 

Nadająca się na ściany do wszystkich pomieszczeń, łazienek jak również salonów.
Charakteryzuje się wyjątkowym kolorem delikatnym kremie i pięknym połyskiem.

Przeznaczona dla klientów ceniących wysoką jakość za przyzwoitą cenę.

 

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek ekskluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell nie ma sobie równych.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Related articles on blog