fbpiksel
Dell'Arte Sand Shiny Zobacz większe

Płytka Dell'Arte Sand Shiny 30x90cm

Płytka ceramiczna

Nowy produkt

Cechy:  

Płytka ceramiczna, rektyfikowana.

Sprzedaż w pełnych opakowaniach. Opakowanie zawiera 6 płytek tj. 1,62 m2

Dostępne w rozmiarach: 30x90 cm.

Więcej szczegółów

94,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Płytka o kształcie dużego prostokąta, błyszcząca, nadająca się na ściany do wszelkiego typu pomieszczeń, zarówno do użytku prywatnego, jak i handlowego czy usługowego.

Jasna, kremowa barwa płytki, wygląda jak koloru piasku, rozjaśniony promieniami słońca.

Modny wymiar płytki- prostokąt o długości 90 cm i szerokości 30 cm, sprawia, że płytka dopasowuje się świetnie do powierzchni w nowoczesnych wnętrzach. Z kolei jej klasyczny kolor pozwala na zastosowanie jej również we wnętrzach klasycznych.

Płytki o takim kształcie, ułożone w orientacji poziomej ( długi bok równolegle do podłogi ), poszerzają  optycznie pomieszczenie, natomiast ułożone w orientacji pionowej, powodują, że pomieszczenia wyglądają na wyższe niż są w rzeczywistości.

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu. 

Płytka ścienna w wykończeniu połysk,nadająca się na ściany do wszystkich pomieszczeń, łazienek jak również salonów.
Charakteryzuje się wyjątkowym kolorem delikatnym kremie i pięknym połyskiem.

Przeznaczona dla klientów ceniących wysoką jakość za przyzwoitą cenę.

 

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek ekskluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell nie ma sobie równych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: