fbpiksel

Płytka Dell'Arte Night Shiny 30x90

Płytka ceramiczna

Nowy produkt

Cechy:płytka ścienna płytka rektyfikowana płytka polerowana

Płytka ceramiczna, rektyfikowana.

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 5 płytek tj. 1,35m2.

Dostępne w rozmiarach: 30x90.

 

Więcej szczegółów

112,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Połączenie błyszczącej powierzchni płytki, z jej głębokim czarnym kolorem i kształtem dużego prostokąta, daje możliwości stworzenia niebanalnej aranżacji wnętrza.

Płytka jest na tyle uniwersalna, że pasuje praktycznie do każdego typu wnętrza, nowoczesnego, klasycznego, prywatnego, handlowego, usługowego. Można ją układać pionowo lub poziomo.     

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu. 

Płytka ścienna w wykończeniu połysku,nadająca się na sciany do wszystkich pomieszczeń, łazienek jak również salonów.
Charakteryzuje się wyjątkową czysta czernią i pięknym połyskiem.

Przeznaczona dla klientów ceniących wysoką jakość za przyzwoitą cenę.

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek ekskluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell nie ma sobie równych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: