fbpiksel

Płytka Dell'Arte Leaf White Matt 30x90cm

Płytka ceramiczna

Nowy produkt

Cechy: Matt

Płytka ceramiczna, rektyfikowana.

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 5 płytek tj. 1,35m2.

Dostępne w rozmiarach: 30x90cm.

 

Więcej szczegółów

106,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Płytka o rzeźbionej powierzchni, utrzymanej w matowym wykończeniu. Do stosowania zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak i we wnętrzach klasycznych.

Sprawia, że ściany nabierają designerskiego stylu, pasują do dodatków i mebli bardzo nowoczesnych oraz w starym stylu.

Wzór płytki przedstawiający stylizowane liście, stanowi sam w sobie elegancką dekorację wnętrza. Biały kolor płytki pozwala na jej zestawianie nawet z bardzo zróżnicowanymi kolorystycznie elementami- meblami, czy dodatkami.    

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu. 

Nadająca się na ściany do wszystkich pomieszczeń, łazienek jak również salonów.
Charakteryzuje się wyjątkową czysta bielą o powierzchni mattowej kształty geometryczne znajdujące się na płytce po ułożeniu tworzą jedną całość.

Przeznaczona dla klientów ceniących wysoką jakość za przyzwoitą cenę.

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek ekskluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell nie ma sobie równych.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Related articles on blog