fbpiksel

Płytka Dell'Arte Ivy Black Matt 30x90cm

Płytka ceramiczna

Nowy produkt

Cechy: Matt

Płytka ceramiczna, rektyfikowana.

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 5 płytek tj. 1,35m2.

Dostępne w rozmiarach: 30x90cm.

 

Więcej szczegółów

121,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Płytka matowa, z fakturą powierzchni w postaci liści bluszczu. Wzór ten sprawia, że płytka wygląda trójwymiarowo, tworząc rzeźbiony wygląd ściany.  

Połączenie ciekawej faktury powierzchni, z matowym wykończeniem i z głęboką czernią i czystą bielą, w jakich dostępna jest płytka, daje możliwość uzyskania niebanalnej aranżacji wnętrz. Można zastosować płytkę we wnętrzach do użytku prywatnego, jak i również handlowego czy usługowego.

Dobrze dopasowuje się do pomieszczeń w nowoczesnym stylu, ale również sprawdza się we wnętrzach klasycznych. 

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu. 

Nadająca się na ściany do wszystkich pomieszczeń, łazienek jak również salonów.
Charakteryzuje się wyjątkową czysta czernią o powierzchni mattowej kształty geometryczne znajdujące się na płytce po ułożeniu tworzą jedną całość.

Przeznaczona dla klientów ceniących wysoką jakość za przyzwoitą cenę.

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek ekskluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell nie ma sobie równych.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Related articles on blog