fbpiksel

Płytka Dell'Arte Fancy Snow Połysk 30x90cm

Płytka ceramiczna

Nowy produkt

Cechy:  

Płytka ceramiczna, rektyfikowana.

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 5 płytek tj. 1,35m2.

Dostępne w rozmiarach: 30x90.

 

Więcej szczegółów

106,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Płytka ścienna, o kształcie dużego prostokąta, w kolorze białym lub czarnym. Powierzchnia płytki ma fakturę w postaci modernistycznych fal. Połączenie błyszczącego wykończenia płytki ze strukturą falowanych wypukłych linii, tworzy na ścianie interesującą grę światła i cienia, niezależnie czy użyjemy płytki białej, czy czarnej. Ponieważ oba kolory płytki są czyste i wyraziste, dobrze prezentują się zarówno razem jak i osobno. Pomieszczenia wyłożone tymi płytkami zyskują nowoczesny wygląd, zgodny z aktualna moda na rynku wyposażenia wnętrz.

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu. 

Płytka ścienna w wykończeniu połysku,nadająca się na ściany do wszystkich pomieszczeń, łazienek jak również salonów.
Charakteryzuje się wyjątkową czysta bielą i pięknym połyskiem kształty geometryczne znajdujące się na płytce po ułożeniu tworzą jedną całość.

Przeznaczona dla klientów ceniących wysoką jakość za przyzwoitą cenę.

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek ekskluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell nie ma sobie równych.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Related articles on blog