fbpiksel

Płytka Dell'Arte Cemento Hexagon Grigio 52x60 cm

Nowy produkt

Cechy:płytka podłogowa płytka rektyfikowana płytka mrozoodporna płytka matowa

• Płytki gresowe, rektyfikowane.

• Produkowane metodą rotokoloru (wzór nie powtarza się na każdej płytce - po kliknięciu na dany model można   obejrzeć wszystkie "twarze" płytki z danego koloru)

• Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 6 płytek tj. 1,44m2.

• Dostępne w rozmiarach: 52x60 cm

Więcej szczegółów

155,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Dostępna w kolorach: cenere,grigio i graphite, czyli w trzech najmodniejszych odcieniach szarości.

Płytki szkliwione, nie wymagające żadnych ponad standartowych zabiegów pielęgnacyjnych w rodzaju impregnacji. Wystarczy zwykłe utrzymywanie w czystości, przy użyciu popularnych środków czyszczących.  

Wykończenie - płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi różnych płytek z tej kolekcji pozwalają na dobre dopasowanie się wzajemne. Płytki te,należy układać z minimalną fugą - 2 mm, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, pozwolą one płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z różnicami temepratur w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków, a także bezpieczne spasowanie posczególnych płytek tworząc efekt w rodzaju "plastra miodu".

W serii Cemento Hexagon wzory powierzchni  płytek, są wykonane techniką rotokoloru, która sprawia, że jest 6 różnych wersji wzoru płytki. Każda z tych 6 wersji, różni się przebiegiem żyłkowania i innymi elementami faktury płytki, co również upodobnia te płytki do naturalnego efektu przecieranego cementu. Taka różnorodność wyglądu pozwala na osiągnięcie ciekawej aranżacji wnętrza. 

Opakowanie zawiera 6 sztuki w kartonie tj. 1,44m2

Dostępne w rozmiarach: 52x60 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Related articles on blog