fbpiksel

Płytka Dell'Arte Cemento Graphite 60x60cm

Płytka gresowa szkliwiona

Nowy produkt

Cechy:płytka podłogowa płytka rektyfikowana płytka mrozoodporna płytka matowa

Płytki gresowe, rektyfikowane.

Produkowane metodą rotokoloru (wzór nie powtarza się na każdej płytce - po kliknięciu na dany model można   obejrzeć wszystkie "twarze" płytki z danego koloru)

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 4 płytki tj. 1,44m2.

Dostępne w rozmiarach: 60x60 cm

Więcej szczegółów

112,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Płytki Cemento
 
Seria płytek Cemento jest dostępna w rozmiarze 60x 60 cm i w dwóch kolorach: grigio i graphite. Są to płytki szkliwione, nie wymagające żadnych ponad standartowych zabiegów pielęgnacyjnych w rodzaju impregnacji. Wystarczy zwykłe utrzymywanie w czystości, przy użyciu popularnych środków czyszczących.
 
Płytki Cemento są dostępne w ekskluzywnej wersji rektyfikowanej, co oznacza, że każda płytka po wypaleniu ma przycinane boki, dzięki czemu każda płytka ma identyczne wymiary. Zmienia się też kształt boków płytki, które nie są już wyprofilowane tak jak forma do wypalania płytek. Krawędzie płytki są proste, tak jak jest to w przypadku płytek z naturalnych kamieni w rodzaju marmuru czy granitu. Płytki rektyfikowane można kłaść prawie bez odstępu, czyli fugi. Jednak z powodów technicznych, zalecane jest pozostawienie choćby małego dystansu między płytkami- np. 1,5 mm. Wynika to z tego, że każda powierzchnia na której przyklejane są płytki, rozszerza się i kurczy w zależności od czynników zewnętrznych, a to w efekcie może doprowadzić do uszkodzenia krawędzi płytek. Płaszczyzny ułożone z płytek rektyfikowanych są jednolite, a ich krawędzie mniej widoczne.
 
W serii Cemento wzory powierzchni obydwu kolorów płytek, czyli grigio i graphite ( szary i grafitowy ), są wykonane techniką rotokoloru, która sprawia, że jest 6 różnych wersji płytki. Każda z tych 6 wersji, różni się przebiegiem żyłkowania i innymi elementami faktury płytki, co również upodobnia te płytki do naturalnych kamieni. Taka różnorodność wzoru płytki pozwala na bardzo ciekawą i zróżnicowaną możliwość aranżacji wnętrza.
 
Dodatkowo proponujemy dekoracje Inserto Cemento Graphite- są one dostępne tylko w kolorze grafitowym, jednak pasują do obydwu wersji kolorystycznych płytki. Dekoracje te przełamują minimalistyczny wygląd płytki Cemento, dodając jej lekkości, osiągniętej za pomocą precyzyjnego wzoru dekoracji. Jest 6 różnych wzorów tych dekoracji, w formacie 60x 60 cm. 
Walory estetyczne i użytkowe płytek tej serii pozwalają na zastosowanie ich zarówno w nowoczesnych przestrzennych loftach, salonach sprzedaży, eleganckich butikach, jak również w prywatnych domach. Wyglądają świetnie zarówno na podłogach, jak i na ścianach pomieszczeń.
 
Płytki Cemento są mrozoodporne, co znacznie rozszerza możliwości ich zastosowania.  
 

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek eksluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell'Arte nie ma sobie równych.

Zobacz podobne produkty:

Dell'Arte Cemento Grigio 60x60cm

Dell'Arte Inserto Cemento Graphite 60x60cm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Related articles on blog