fbpiksel
Dell'Arte VESUVIO ANTRACYT 60x60cm Zobacz większe

Płytka Dell'Arte VESUVIO ANTRACYT 60x60cm

Płytka gresowa szkliwiona

Nowy produkt

Cechy:płytka podłogowa płytka rektyfikowana płytka mrozoodporna płytka matowa

Płytka gresowa, rektyfikowana, szkliwiona.

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 4 płytki tj. 1,44m2.

Dostępne w rozmiarach: 60 x 60 cm

Więcej szczegółów

62,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Nazwa płytki nawiązuje do skamieniałego popiołu wulkanicznego, pozostałego po wybuchu Wezuwiusza. Wielki żywioł, zastygły w postaci kamienia o niejednorodnej kolorystycznie powierzchni.

Tego typu płytka ma praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania, doskonale pasuje do różnego typu wnętrz, zarówno jeśli chodzi o ich przeznaczenie, jak i wygląd. Swoim naturalnym i skromnym wyglądem, urzeka miłośników modernistycznych pomieszczeń i również zwolenników wnętrz klasycznych.

Płytka szkliwiona, nie wymagająca żadnych ponad standartowych zabiegów pielęgnacyjnych w rodzaju impregnacji. Wystarczy zwykłe utrzymywanie w czystości, przy użyciu popularnych środków czyszczących.  

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu.

Przeznaczona dla klientów ceniących wysoką jakość za przyzwoitą cenę

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek eksluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell'Arte nie ma sobie równych.

15 innych produktów w tej samej kategorii: