fbpiksel
Dell'Arte Moon 60x60cm Zobacz większe

Płytka Dell'Arte Luna 60x60cm

Płytka gresowa szkliwiona

Nowy produkt

Cechy:płytka podłogowa płytka rektyfikowana płytka mrozoodporna płytka matowa

Płytki gresowe, rektyfikowane.

Produkowane metodą rotokoloru (wzór nie powtarza się na każdej płytce - po kliknięciu na dany model można  obejrzeć wszystkie "twarze" płytki z danego koloru)

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 4 płytki tj. 1,44m2.

Dostępne w rozmiarach: 60x60 cm

Więcej szczegółów

98,40 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Płytka o matowym wyglądzie pyłu księżycowego, z delikatną poświatą promieni słońca.

Możliwości jej zastosowania są bardzo szerokie, gdyż swoją uniwersalną kolorystyką podnosi wygląd każdego pomieszczenia, bez względu na jego wielkość, styl i rodzaj przeznaczenia. Znakomicie prezentuje się w mniejszych i większych wnętrzach, usługowych, handlowych czy prywatnych.

Dekoracja do tej płytki naśladuje wyglądem metalową płytę z wyciśniętym wzorem ukośnej kraty, stosowaną na podłogi industrialne. Połączenie płytki bazowej z tą dekoracją, daje efekt nowoczesnej aranżacji wnętrz, połączenia kamienia z metalem.

Płytka szkliwiona, nie wymagająca żadnych ponad standartowych zabiegów pielęgnacyjnych w rodzaju impregnacji. Wystarczy zwykłe utrzymywanie w czystości, przy użyciu popularnych środków czyszczących.  

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu.

Dzięki zastosowaniu metody rotokoloru, jest kilka wzorów powierzchni tej płytki, co dodaje zróżnicowania wyglądowi ułożonych płytek.

Płytki Moon są mrozoodporne, co znacznie rozszerza możliwości ich zastosowania.   

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek eksluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell'Arte nie ma sobie równych.

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Related articles on blog