fbpiksel

Płytka Dell'Arte Black 60x60cm

Płytki gresowe, polerowane

Nowy produkt

Cechy:płytka podłogowa płytka rektyfikowana płytka mrozoodporna płytka polerowana

Płytki gresowe,polerowane rektyfikowane.

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 4 płytki tj. 1,44m2.

Dostępne w rozmiarach: 60x60 cm.

 

Więcej szczegółów

97,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Gres polerowany, charakteryzujący się wyjątkowo głębokim czarnym kolorem. Ma uniwersalne zastosowanie, zarówno w pomieszczeniach kameralnych, jak i handlowych.

Klasyczny styl tej płytki dodaje eleganckiego wyglądu każdemu wnętrzu oraz powoduje, że wygląd wnętrza jest ponadczasowy. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wnętrz handlowych, czy usługowych.

Płytka Black charakteryzuje się dobrą jakością i konkurencyjną ceną.

Dodatkową, ważną zaletą tych płytek, jest ich zabarwienie w masie, czyli cały korpus płytki ma ten sam kolor, co powierzchnia. Dzięki temu ewentualne starcie powierzchni płytki po dłuższym użytkowaniu, nie daje efektu pokazania się innego koloru w miejscu wytarcia.

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu.

Nadający się do wszelakich pomieszczeń od małych łazienek , poprzez eleganckie salony jak również centra handlowe i duże salony sprzedaży.

Płytka przeznaczona dla klientów ceniących dobrą  jakość za dobrą cenę.

Charakteryzuje się bardzo duża wytrzymałością.

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek ekskluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell'Arte nie ma sobie równych.

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Related articles on blog