fbpiksel

Dell'Arte Frames Blue 25x25mm

Mozaika metalowo-szklana

Nowy produkt

Mozaika metalowo-szklana ze stali nierdzewnej polerowana, ścienna, na siatce.

Rozmiar kostki: 25 x 25 mm.
Rozmiar plastra: 300 x 300 mm.
1m2 = 11 plastrów.

Podana cena jest ceną brutto za 1 plaster

Więcej szczegółów

45,00 zł / plaster brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Mozaiki mieszane są dekoracjami artystycznymi wykonanymi z różnego rodzaju elementów, połączonych w harmonijną kompozycję, stworzoną z dopasowanych kształtem kamieni, fragmentów szkła, metalu lub ceramiki. Są niezwykle ozdobne i dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Bogactwo wyboru materiałów łączonych dowolnie w różnych kombinacjach sprawia, iż wszyscy, nawet najbardziej wymagający odbiorcy, są w stanie znaleźć mozaikę, która trafia w ich gusta.

Urok mieszanych mozaik tkwi w ich różnorodnej kolorystyce i strukturze ukazanych w szlachetnych, spokojnych i naturalnych marmurach, nasyconych barwami szklanych kostkach czy nowoczesnych i minimalistycznych metalowych elementach. Taka szeroka gama kolorów i faktur powoduje, że mozaiki te świetnie sprawdzają się w każdym wnętrzu - od mieszkania, loftu, czy pływalni, po willę, pałac oraz biurowe wnętrze, od podłóg w łazienkach, holach i na tarasach, brodzików, basenów aż po majestatyczne dekoracje na ścianach lub jako wykończenia mebli oraz ram luster. Szczególnie wyjątkowo dobrze spełniają swoją funkcję w pomieszczeniach, w których istnieje ścisły kontakt z wodą, gdyż woda w połączeniu z kamieniem, szkłem lub ceramiką to piękne i praktyczne zestawienie materiałów, działające niezwykle estetycznie, dające uczucie rozluźnienia i relaksu.

Niezależnie czy mozaika tworzy wizerunek, abstrakcyjny dekor czy geometryczny pasaż, zawsze wywołuje przyjemne skojarzenia i jest niezwykle urzekająca dla oka. 

29 innych produktów w tej samej kategorii: