fbpiksel

Dell'Arte Silver 10x10mm

Mozaika kamienna

Nowy produkt

Mozaika kamienna , ścienna, na siatce.

Rozmiar kostki: 10 x 10 mm.
Rozmiar plastra: 300 x 300 mm.
1m2 = 11 plastrów.

Podana cena jest ceną brutto za 1 plaster

Więcej szczegółów

58,00 zł / plaster brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Mozaiki kamienne powstają zazwyczaj dzięki zastosowaniu kamieni, takich jak: marmur, trawertyn, kwarc, łupek, które są odpowiednio cięte, obrabiane i polerowane.

Ze względu na odpowiednie parametry techniczne można je układać zarówno na ścianach, jak i na podłogach, nawet w pomieszczeniach o dużej intensywności ruchu. Można również tworzyć z nich  wzory, jak rozety wbudowane w inny materiał wykończeniowy: płytki ceramiczne czy drewniane deski parkietowe.

Mozaiki kamienne mają bardzo szeroki wachlarz zastosowań. Niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia, znakomicie nadają się do dekoracji kuchni, łazienek, także korytarzy, przedsionków, salonów i sypialni. Duża część produktów znajduje także zastosowanie w ogrodach, elewacjach zewnętrznych domów czy ogrodzeń, również, jako wyłożenie ścieżek, podjazdów, balkonów, tarasów bądź chodników. Kompozycje wykonane z tego wyjątkowego produktu można znaleźć w każdej części domu, ogrodu, jak również w hotelu. Świetnie sprawdzają się również we wnętrzach typu handlowego czy usługowego. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: