fbpiksel
Dell'Arte Natura Graphite Zobacz większe

Płytka Dell'Arte Natura Black 60x60cm

Płytka gresowa szkliwiona

Nowy produkt

Cechy:płytka podłogowa płytka rektyfikowana płytka mrozoodporna płytka matowa

Płytki gresowe, rektyfikowane.

Produkowane metodą rotokoloru (wzór nie powtarza się na każdej płytce - po kliknięciu na dany model można   obejrzeć wszystkie "twarze" płytki z danego koloru)

Sprzedaż w pełnych opakowaniach.Opakowanie zawiera 4 płytki tj. 1,44m2.

Dostępne w rozmiarach: 60x60 cm

Więcej szczegółów

77,00 zł / m2 brutto

Dodaj do listy życzeń


Legenda

Więcej informacji

Płytka o minimalistycznym wyglądzie, uniwersalna, pasująca zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Trzy odcienie szarości- jasny, średni i bardzo ciemny, prawie czarny, mogą być zastosowane osobno lub razem. Wnętrza ozdobione tymi płytkami nabierają spokojnego, eleganckiego wyglądu.

Płytka szkliwiona, nie wymaga żadnych ponad standartowych zabiegów pielęgnacyjnych w rodzaju impregnacji. Wystarczy zwykłe utrzymywanie w czystości, przy użyciu popularnych środków czyszczących.  

Z racji swojej ponadczasowości, płytka ta jest jedną z najdłużej utrzymujących się serii w naszym asortymencie.

Charakteryzuje się bardzo duża wytrzymałością. Wykorzystywana jest przez projektantów centrów handlowych i wnętrz o charakterze biurowym czy usługowym.

Dzięki swemu spokojnemu wzornictwu, pozwala na używanie różnego typu dodatków i mebli, bez obawy, że będzie kolidować z ich stylem.

Wykończenie rektyfikowane- płytki są docinane bokami do tego samego wymiaru, dzięki czemu brzegi płytek są proste- jak w kamieniu naturalnym, a płytki mają zawsze ten sam wymiar. Można je układać niemal bez fug, pozostawiając jedynie niewielkie odstępy, które pozwolą płytkom na normalne kurczenie się lub rozciąganie, związane z obecnością wilgoci w pomieszczeniu.  

 

Wymieniając najbardziej renomowane marki producentów płytek eksluzywnych w Polsce, nie można pominąć Dell'Arte. Ich wyroby cechuje ponadczasowe, luksusowe wzornictwo, tym samym z wielką chęcią sięgają po nie fachowcy z szeroko pojętej branży. Spośród wielu nieszablonowych modeli, największą popularnością cieszą się rektyfikowane gresy o wymiarach 60x60. Wynikające z długoletniego doświadczenia rozeznanie trendów panujących na europejskim rynku pozwala na oferowanie klientom produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb - nie tylko w kwestii wzornictwa. Klienci chwalą sobie ponadto wysoką jakość oraz rozsądną cenę, co powoduje, że oferta Dell'Arte nie ma sobie równych.

Related articles on blog